RN60D12R0FB14
MFR.Part #
RN60D12R0FB14
JLCPCB Part #
C3444061
Description
-65℃~+175℃ 12Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors