TNPW080527K1BXTA
MFR.Part #
TNPW080527K1BXTA
JLCPCB Part #
C1727004
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount