RN60D1330FRSL
MFR.Part #
RN60D1330FRSL
JLCPCB Part #
C1783272
Description
-65℃~+175℃ 133Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors