RN60D1430FRSL
MFR.Part #
RN60D1430FRSL
JLCPCB Part #
C1783052
Description
-65℃~+175℃ 143Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors