RN60D1272FRSL
MFR.Part #
RN60D1272FRSL
JLCPCB Part #
C1783213
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors