RNR55J9651BRRE7
MFR.Part #
RNR55J9651BRRE7
JLCPCB Part #
C3406173
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors