RN60D1271FRSL
MFR.Part #
RN60D1271FRSL
JLCPCB Part #
C1782877
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors