RN60D1104FRE6
MFR.Part #
RN60D1104FRE6
JLCPCB Part #
C1798732
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors