TNPW1206249KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206249KBYEA
JLCPCB Part #
C1728451
Description
-55℃~+155℃ 200V 249kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS