RN60C6652BRE6
MFR.Part #
RN60C6652BRE6
JLCPCB Part #
C1785277
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors