RN60C98R8DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C98R8DRSL
JLCPCB Part #
C3541592
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors