CMF60R39000GNBF
MFR.Part #
CMF60R39000GNBF
JLCPCB Part #
C1420804
Description
-55℃~+175℃ 1W 390mΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors