RN60C9763FRSL
MFR.Part #
RN60C9763FRSL
JLCPCB Part #
C3479529
Description
-65℃~+175℃ 250mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors