RN60C9761FRSL
MFR.Part #
RN60C9761FRSL
JLCPCB Part #
C3437307
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors