ERC5019K100FEEK500
MFR.Part #
ERC5019K100FEEK500
JLCPCB Part #
C3475412
Description
-65℃~+175℃ 100mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS