RN60C9532FRSL
MFR.Part #
RN60C9532FRSL
JLCPCB Part #
C1782798
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors