RN60C9532BRSL
MFR.Part #
RN60C9532BRSL
JLCPCB Part #
C1797284
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors