RN60C9531BRE6
MFR.Part #
RN60C9531BRE6
JLCPCB Part #
C1785325
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors