RNC55H1133BMRE8
MFR.Part #
RNC55H1133BMRE8
JLCPCB Part #
C3412606
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors