RN60C4531BRE6
MFR.Part #
RN60C4531BRE6
JLCPCB Part #
C1784876
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.53kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors