RN60C9313FBSL
MFR.Part #
RN60C9313FBSL
JLCPCB Part #
C1430332
Description
-65℃~+175℃ 250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors