RN65C9313FBSL
MFR.Part #
RN65C9313FBSL
JLCPCB Part #
C3394642
Description
-65℃~+175℃ 500mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors