RN60C9092CB14
MFR.Part #
RN60C9092CB14
JLCPCB Part #
C1424032
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors