RN60C9091DB14
MFR.Part #
RN60C9091DB14
JLCPCB Part #
C1423960
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors