RN60C8762BRSL
MFR.Part #
RN60C8762BRSL
JLCPCB Part #
C1798405
Description
-65℃~+175℃ 250mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors