RN60C8663FB14
MFR.Part #
RN60C8663FB14
JLCPCB Part #
C1423871
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors