DZ23C9V1-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C9V1-E3-08
JLCPCB Part #
C6606791
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@7V 10Ω 300mW 9.1V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS