RN60C82R0FRE6
MFR.Part #
RN60C82R0FRE6
JLCPCB Part #
C1774486
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors