Y0011100R000A9L
MFR.Part #
Y0011100R000A9L
JLCPCB Part #
C1485210
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS