RN60C4423FRSL
MFR.Part #
RN60C4423FRSL
JLCPCB Part #
C1783443
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors