Y000718K0000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000718K0000V9L
JLCPCB Part #
C1486115
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS