RN60C8253FBSL
MFR.Part #
RN60C8253FBSL
JLCPCB Part #
C1431173
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors