RN60C8200DB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C8200DB14
JLCPCB Part #
C1399396
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors