VS-20TQ035THN3
MFR.Part #
VS-20TQ035THN3
JLCPCB Part #
C3758587
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.8kA 2.7mA@35V 20A 35V 570mV@20A TO-220AC Schottky Diodes ROHS