RN55E7320BR36
MFR.Part #
RN55E7320BR36
JLCPCB Part #
C3380485
Description
-65℃~+175℃ 125mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors