RN60C79R6BBSL
MFR.Part #
RN60C79R6BBSL
JLCPCB Part #
C1429763
Description
-65℃~+175℃ 250mW 79.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors