SIHB33N60E-GE3
MFR.Part #
SIHB33N60E-GE3
JLCPCB Part #
C222412
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150nC@10V 278W 3.508nF 33A 4V 600V 99mΩ@10V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS