RN60D1131FRSL
MFR.Part #
RN60D1131FRSL
JLCPCB Part #
C3527535
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors