RN60C7960BRSL
MFR.Part #
RN60C7960BRSL
JLCPCB Part #
C1797548
Description
-65℃~+175℃ 250mW 796Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors