RNC55H4321FRB14
MFR.Part #
RNC55H4321FRB14
JLCPCB Part #
C1436777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors