RN65C76R8FRSL
MFR.Part #
RN65C76R8FRSL
JLCPCB Part #
C1800096
Description
-65℃~+175℃ 500mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors