RN60C76R8FB14
MFR.Part #
RN60C76R8FB14
JLCPCB Part #
C1417586
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors