RN50C76R8FB14
MFR.Part #
RN50C76R8FB14
JLCPCB Part #
C1413260
Description
-65℃~+175℃ 50mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors