RN60C7502DRSL
MFR.Part #
RN60C7502DRSL
JLCPCB Part #
C1789342
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors