CMF6068R000FKEA64
MFR.Part #
CMF6068R000FKEA64
JLCPCB Part #
C1780612
Description
1W 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS