CMF5051R000FHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5051R000FHEK
JLCPCB Part #
C1400302
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS