RN60C7502DRE6
MFR.Part #
RN60C7502DRE6
JLCPCB Part #
C1779147
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors