RN60C1502DRE6
MFR.Part #
RN60C1502DRE6
JLCPCB Part #
C1779194
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors