RN55C2843BRSL
MFR.Part #
RN55C2843BRSL
JLCPCB Part #
C1796646
Description
-65℃~+175℃ 125mW 284kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors