RN60C2491DRE6
MFR.Part #
RN60C2491DRE6
JLCPCB Part #
C1779298
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors